راستش اول اینکه من نمیدونم سینه ی نرم خوبه یا سفت؟ من کمر باریکی دارم اما سینه هام نسبت به کمرم بزرگن به هر حال میخوام بدونم چی کار کنم که سینه هام سفت بشن اما بزرگ نشن؟؟؟

 1. salam nazarat moomkene mootefavet basheh man be oon vane ye pesar kamar barik va sineye mootevaset doost daram nakheyli narm na kheyliseft na kheyli boozoorg na koochik avalan ke varzesh badansazi press sine badesham masag az rooy osolesh ziad masag nadiha boozoorg mishe bad rikht mishe

 2. – جام تمرینات و ورزش های هوازی و ایروبیک :
  هدف : سوزدن چربی های موجود در بافت سینه ، رها و باسن .

  با توجه به اینکه یکی از سه بافت مهم موجود در سینه ها بافت چربی ( fatty tissue ) می باشد ، ورزش های هوازی و ایروبیک مستلزم مصرف کالری بیشتر است که بدن برای تامین این کالری مورد نیاز از چربی های ذخیره شده در بافت سینه ها ، باسن و رها استفاده می کند .

  این تمرینات عبارتند از : دویدن ، شنا ، دوچرخه سواری . راحت ترین و در دسترس ترین و کم هزینه ترین روش دویدن است . بیاد داشته باشید این تمرینات باید در هفته حداقل ۶ بار و هر نوبت حداقل به مدت ۳۰ دقیقه جام پذیرد . طناب زدن نیز از جمله تمرینات و ورزش های هوازی بسیار مفید و ارز است .

  تمرینات هوازی باید حداقل به مدت ۶ هفته و پی در پی جام شود تا نتیجه ی مطلوب حاصل گردد .

  یادآوری ۲ : بدن جام تمرینات هوازی گفته شده با جام تمرینات دیگر به هدف نخواهید رسید .

  ۲- تمرین پوش آپ ( push up ) :

  هدف : سفت کردن سینه ها و بهبود وضعیت فیزیکی بدن .

  با توجه به اینکه اغلب بو به علت ضعف بدنی از جام تمرین پوش آپ عاجز می باشند ، تمرین پوش آپ دیوار را آموزش می دهیم :

  مقابل دیوار با حدود یک قدم فاصله بایستید ، دستها را به سمت جلو و بحالت افقی به سمت دیوار دراز کنید و با کف دستها به دیوار تکیه دهید . به آرامی دستها را از ناحیه ی آرنج خم کرده و صورت را مماس با دیوار قرار دهید و مجدداً به حالت اول برگردید . این تمرین را حداقل ۳۰ بار در هر نوبت جام دهید و با گذشت زم و افزایش تو فیزیکی بدنت تعداد آن را افزایش دهید .

  ۳- تمرین پرس سینه ( Chest press Exercise ) :

  هدف : تقویت عضلات زیر و اطراف سینه و در نتیجه چالاک و استوار کردن سینه ها .

  روش ساده ی جام این تمرین آن است که به پشت روی زمین دراز بکشید و زوها را خم کرده و کف پاها را روی زمین بگذارید . بازوها را به طرفین باز کنید و آرنج را ۹۰ رجه خم کنید ( مطابق شکل ) . دو وزنه در دو دست نگه دارید . به آرامی آن را بالا برده و در هم حال ۵ ثیه نگه دارید و سپس با آرامی پایین آورید .تعداد تمرینات به تو شما بستگی دارد .

  ۴- تمرین فشردن دستها بهم ( Isometric Chest Squeeze )

  هدف : تقویت عضلات زیر و اطراف سینه و در نتیجه چالاک و استوار کردن سینه ها .

  نشسته و دو دست را به هم فشار دهید و ده ثیه نگه دارید و دوباره تکرار کنید .

 3. baba ey val etelaat khoob too mooshkelet koochikiye boozoorgiye narmiye chiye?khob in chizayi ke migi amal kardi? havazi badan roo khob tanzim mikoone man parsal ye doot dookhtar badan saz dashtam ke sinehash vaghean khoosh foorm va andazeh bood khoodamam havazi kar mikoonam

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>