حداقل دازه ی الت برای نزدیکی باید چقدر باشد؟ایا برای همسر دازه مهم است؟

9 دیدگاه برای “حداقل دازه ی الت برای نزدیکی باید چقدر باشد؟ایا برای همسر دازه مهم است؟”

  1. دازه ای که در آلت مرد بیشترین اهمیت را دارد معمولا قطر آلت است نه طول آن چرا که معمولا حد متوسط طول آلت بین ۱۰ تا ۲۰ ستیمتر در حالت نعوض(بلند شدگی) می باشد که این دازه برای رضایت زن از رابطه کافی است و حتی اگر آلت بلند تر از طول واژن زن باشد ممکن است موجبات درد او را فراهم آورد، اما آنچه در رضایتمندی زن اهمیت به سزایی دارد قطر مناسب آلت مرد می باشد چرا که بیشترین لذت در رابطه ی جنسی ناشی از اصطکاک بالای آلت با دیواری واژن است، اما این نکته را نباید فراموش کرد که طول مناسب آلت برای رابطه با هر زن متفاوت بوده و بستگی به طول واژن او دارد، اما طول (عمق) متوسط واژن زن نیز بین ۱۰ تا ۲۰ ستیمتر است. و معمولا بلندی و کوتاهی آلت مرد سالم در کم کردن لذت زن تاثیر چندی نخواهد داشت و تنها سود داشتن آلتی با طول مناسب واژن همسر رسیدن آلت در هنگام نزدیکی به نقطه ی جی در تهای واژن زن می باشد که می تو این مسئله را یکی از بالاترین لذت های رابطه ی زناشویی برای زن دست.

  2. با توجه به اینکه قسمت برآمدگی یا به اصطلاح حس گر جنسی زن در حدود ۵ تا ۶ ستی قرارداره … میشه گفت آلت با طول ۷ ساتننی میتونه کافی باشه . آما در مورد رضایت همسر با این طول آلت … برای زن طول آلت ۷ ستی یا ۱۰ یا ۱۵ زیاد اهمیت نداره و مهمترین تظاری که از مرد داره اینه که به زن در هنگام نزدیکی اهمیت زیاد بده و دوستش داشته باشه . به عنو مثال مرد باید قسمت های مهم و احساسی زن که گردن – سینه – نوک سینه و در نهایت چوچولوی زن رو تحریک بده و با لمس کردن اعضای دیگر بدن زن بتونه اونو به حالت نغوذ کامل در بیاره . حضرت علی (ع) هم در سخنشون اشاره دارند که در نزدیکی بر گیختن احساس زن در حدود ۳۰ الی ۴۰ دقیقه بسیار لازم و حیاطی هست و دقیقاً نوزادی که از این نزدیکی به ثمر خواشد رسید نوزادی کامل خواهد بود .

  3. فقط طول آلت مهم نیست بلکه قطر آلت نیز اهمیت دارد . هر دو مورد به شرایط محیطی و نژاد فرد وابسته است.
    البته فراموش نکنید که اگر شریک جنسی شما فقط با شما باشد هم خود او و هم واژن او به آلت شما عادت میکند و هیچ نیازی به داشتن یک طول یا قطر خاص نیست مگر اینکه شما را با فرد دیگری قیاس نماید … ( معاذ لله )

  4. اگه همسر شما فقط با شما باشه واژن اون با الت شما عادت کرده و هیچ ربطی ب بزرگی و کوچکی الت نداره

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.