• Recent Questions
 • Popular Questions
پیشنهاد تک در حد توان خود نسبت به كنترل و بررسي محتوي وارد شده در سايت اقدام مينمايد اما مسئوليت هر محتوي وارد شده توسط كاربر به عهده كاربر وارد كننده محتوي بوده و سايت پیشنهاد تک و مسولين آن هيچ مسئوليتي در قبال محتوي هاي موجود در سايت كه توسط كاربران ارسال شده است نميپذيرند.

حداقل دازه ی الت برای نزدیکی باید چقدر باشد؟ایا برای همسر دازه مهم است؟

  Profile photo of dcr

  dcr
  ارسال شده 3 سال پیش

  دازه ای که در آلت مرد بیشترین اهمیت را دارد معمولا قطر آلت است نه طول آن چرا که معمولا حد متوسط طول آلت بین ۱۰ تا ۲۰ ستیمتر در حالت نعوض(بلند شدگی) می باشد که این دازه برای رضایت زن از رابطه کافی است و حتی اگر آلت بلند تر از طول واژن زن باشد ممکن است موجبات درد او را فراهم آورد، اما آنچه در رضایتمندی زن اهمیت به سزایی دارد قطر مناسب آلت مرد می باشد چرا که بیشترین لذت در رابطه ی جنسی ناشی از اصطکاک بالای آلت با دیواری واژن است، اما این نکته را نباید فراموش کرد که طول مناسب آلت برای رابطه با هر زن متفاوت بوده و بستگی به طول واژن او دارد، اما طول (عمق) متوسط واژن زن نیز بین ۱۰ تا ۲۰ ستیمتر است. و معمولا بلندی و کوتاهی آلت مرد سالم در کم کردن لذت زن تاثیر چندی نخواهد داشت و تنها سود داشتن آلتی با طول مناسب واژن همسر رسیدن آلت در هنگام نزدیکی به نقطه ی جی در تهای واژن زن می باشد که می تو این مسئله را یکی از بالاترین لذت های رابطه ی زناشویی برای زن دست.

   Profile photo of mobin

   mobin
   ارسال شده 3 سال پیش

   با توجه به اینکه قسمت برآمدگی یا به اصطلاح حس گر جنسی زن در حدود ۵ تا ۶ ستی قرارداره … میشه گفت آلت با طول ۷ ساتننی میتونه کافی باشه . آما در مورد رضایت همسر با این طول آلت … برای زن طول آلت ۷ ستی یا ۱۰ یا ۱۵ زیاد اهمیت نداره و مهمترین تظاری که از مرد داره اینه که به زن در هنگام نزدیکی اهمیت زیاد بده و دوستش داشته باشه . به عنو مثال مرد باید قسمت های مهم و احساسی زن که گردن – سینه – نوک سینه و در نهایت چوچولوی زن رو تحریک بده و با لمس کردن اعضای دیگر بدن زن بتونه اونو به حالت نغوذ کامل در بیاره . حضرت علی (ع) هم در سخنشون اشاره دارند که در نزدیکی بر گیختن احساس زن در حدود ۳۰ الی ۴۰ دقیقه بسیار لازم و حیاطی هست و دقیقاً نوزادی که از این نزدیکی به ثمر خواشد رسید نوزادی کامل خواهد بود .

    Profile photo of agrinshad

    agrinshad
    ارسال شده 3 سال پیش

    salam had aghal tool alate tanasooli dar mard bayad12centimeter basheh va agar kochektar basheh bayad bereh doctur va darman dareh

     Profile photo of delshekasteyeashegh

     delshekasteyeashegh
     ارسال شده 3 سال پیش

     منم با نظر آخری موافقم که نباید کوچکتر از ۱۲ ست باشه البته در حالت نعوظ ( بلند شدگی )

      Matin
      ارسال شده 3 سال پیش

      فقط طول آلت مهم نیست بلکه قطر آلت نیز اهمیت دارد . هر دو مورد به شرایط محیطی و نژاد فرد وابسته است.
      البته فراموش نکنید که اگر شریک جنسی شما فقط با شما باشد هم خود او و هم واژن او به آلت شما عادت میکند و هیچ نیازی به داشتن یک طول یا قطر خاص نیست مگر اینکه شما را با فرد دیگری قیاس نماید … ( معاذ لله )

       Khosh
       ارسال شده 1 سال پیش

       چرازن ها دیرارضامیشودhttp://www.takbid.com/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif

        Profile photo of Milad II

        Milad II
        ارسال شده 1 سال پیش

        حداقل ۱۲حداکثر ۲۰

         رضااااا
         ارسال شده 1 سال پیش

         اگه همسر شما فقط با شما باشه واژن اون با الت شما عادت کرده و هیچ ربطی ب بزرگی و کوچکی الت نداره

          Profile photo of Baran11

          Baran11
          ارسال شده 1 سال پیش

          کیفیت و کارایی آن مهمه

          اندازه هم از از۱۰ در حال نعوذ کمترنباشه قطرش مهمتره.

         پاسخ دهید :

         پاسخ شما بعد از تایید مدیریت در سایت قرار می گیرد

         سوالات دیگر