برای باردارشدن آلت مرد باید چندسانت باشد؟

 1. برای باردار شدن طول آلت مرد ملاک نیست. وقتی مایع منی وارد واژن زن میشه، خود رحم قابلیت مکش داره که اسپرم رو به داخل میکشه و اگه در اون زمان تخمک درون رحم بشه لقاح انجام میشه. اندازه طول یا قطر آلت صرفا لذت مقاربت رو بیشتر یا کمتر میکنه

 2. سلام.دوست عزیز بستگی طول الت مرد نداره.به سالم بودن اسپرما ربط داره.ینی بتونن اسپرما خودشونو به واژن برسونن تا عمل لقاح انجام بشن.

 3. سلام دوستان
  در ادامه عرایض زیزو باید بگم که طبق تحقیقات خدای بزرگ خالق قدرت مند دستگاه تناسلی خانوم ها رو طوری آفریده که فقط سالم ترن اسپرم که حامل بهترین کروموزم هست می تونه به تخمک برسه و بقیه در مایعی که حالت اسیدی داره از بین میرن .
  واقعا که آفرین به این خلقت آفرین .

 4. اندازه طبیعی آلت تناسلی چقدر است؟

  اندازه آلت تناسلی مردان-این روزها شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنت پر شده از تبلیغات دستگاه‌ها و داروهای مختلف افزایش اندازه آلت تناسلی مردان، اما واقعا اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان در سنین مختلف چقدر است؟ این سوالی است که در اینحا یک استاد دانشگاه و متخصص به آن پاسخ داده است.

  دکترمحمدرضا صفری‌نژاد، رئیس انجمن علمی سلامت خانواده ایران و استاد دانشگاه علوم پزشکی ارتش در پاسخ به فردی که در نامه‌ای پرسیده بود: «…من ۳۸ ساله هستم اما اندام تناسلی ام رشد نکرده و در وضعیت کودکی باقی مانده است؛ در حالت نعوظ ۴ سانتی متر است و زمانی که از این حالت خارج می شود، مانند آلت یک نوزاد است.

  آیا برای بیماری من درمانی وجود دارد؟ من به پزشکان زیادی مراجعه کرده ام که برخی دارو تجویز کرده اند و برخی گفته اند وزن کم کن و برخی گفته اند جراحی کن! بارها داروهایی مصرف کرده ام که ثمربخش نبوده و دستگاه های توانبخشی ای هم که اکنون وجود دارند برایم قابل استفاده نیستند. لطفا راهنمایی ام کنید… »، اینگونه پاسخ داد: با توجه به شرح حالی که این خواننده گرامی ارائه کرده اند، به نظر می رسد که دچار کوچکی واقعی آلت تناسلی هستند ولی متاسفانه خیلی دیر نسبت به درمان مشکل خود اقدام کرده‌اند.

  در یک دهه اخیر، بسیاری از مردان درباره اندازه آلت تناسلی خود اظهار نگرانی می‌کنند و کم نیستند والدین پسربچه هایی که آنها نیز همین نگرانی را دارند.

  امید وارم به درد بخوره اینم لینکش بیشتر توضیح داد
  http://www.beytoote.com/wedlock/danestani/penis1-size-table.html

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>