• Recent Questions
 • Popular Questions
پیشنهاد تک در حد توان خود نسبت به كنترل و بررسي محتوي وارد شده در سايت اقدام مينمايد اما مسئوليت هر محتوي وارد شده توسط كاربر به عهده كاربر وارد كننده محتوي بوده و سايت پیشنهاد تک و مسولين آن هيچ مسئوليتي در قبال محتوي هاي موجود در سايت كه توسط كاربران ارسال شده است نميپذيرند.

ارضاء شدن درخواب

  Profile photo of nc

  nc
  ارسال شده 2 سال پیش

  گناه که اصلا نداره.دلیلش هم شاید این باشه که وقتی شما خودارضایی رو ترک کردید این اتفاق براتون توی خواب میفته وکاملا طبیعیه.
  درمورد اینکه ایا مشکلات خودارضایی رو داره اطلاعی ندارم.ولی به مرور زمان این اتفاق کمتر براتون توی خواب میفته بشرطی که ذهنتون از مسائل جنسی دور باشه.
  موفق باشید.

   Profile photo of NiNi

   zigzag
   ارسال شده 2 سال پیش

   سلام.دوست عزیز اون ارضا شدن نیست.محتلم شدنه و اصلا که گناه نداره هیچ بلکه ثوابم داره.این اتفاق به این دلیل رخ میده که کیسه ی منی شما پر شده و مقدار اضافی خود به خود میاد بیرون.این کیسه هر ۴۰ روز یه بار پر میشه.خالی شدنشم به صورت خود به خود اصلا ضرری نداره و مشکلیم به وجود نمیاره

    مدیر
    ارسال شده 2 سال پیش

    سلام
    مهمترین دلیلی که برای جنب شدن ذکر شده است این است که هنگامی که منی ساخته شده توسط بدن مرد به حد اشباع می رسد بدن خود به خود تشخیص می دهد که مایع باید خارج شود تا منی جدید جایگزین ان گردد.
    متاسفانه بسیاری از افراد این دلیل را برای خود ملاک قرار داده و خود اقدام به برون ریزی این مایع حیاتی و غنی میکنند در صورتیکه این استدال کاملا غلط و می باشدو فقط هنگامی که خود بخود منی خارج شود این استدلال صدق میکند.
    این رو بدونید جنب شدن در خواب هیچ گناهی صورت نگرفته و هیچ تجاوزی هم صورت نگرفته.

    هنگامی که منی خارج میشه فرد بعد از بیدار شدن از خواب باید غسل جنابت انجام دهد و بدون غسل نمی تونه نماز بخونه !!!

    غسل جنابت واجب است و برای نماز و روزه ضروری است ، اگر کسی غسل جنابت بر گردنش باشد و عمدا قبل از اذان صبح غسل نکند روزه اش باطل است و کفاره ام بر گردنش می افتد ، خوب غسل جنابت مثل بقیه غسل هاست ، تمیز کردن بخش آلوده ، نیت ، شستن سر و گردن ، شستن نیمه راست بدن ، شستن نیمه چپ و تمام ، محدوده مشترک بین نیمه راست و چپ رو با احتیاط کمی بیشتر از محدوده باید شست و بخشی که معمولا فتنه جنابت از اونه رو بنا به احتیاط با هر دو طرف کامل بشوره البته نباید زیاده روی کرد که گندش دربیاد و به اندازه ای که آب به همه جا برسه کافیه.
    بدن به طور طبیعی به تولید اسپرم می پردازد و موقعی که از بدن دفع نشود ، خود بدن به طور طبیعی و در خواب دفع می کند و چه بهتر که همراه با خوابی نورانی و توهمی معنوی باشد.

    البته این بحث مردونه هست و مناسب نیست که بیشتر باز شود

     Profile photo of MAJID

     KhodaNashnas
     ارسال شده 2 سال پیش

     خیر هیچ مشکل و هیچ ضرری نداره فقط برای خالی شدن بیضه از اسپرم اضافیه و اتفاقا خیلیم خوبه که ادم میدونه سیستم جنسیش درست کار میکنه
     یا علی

      Profile photo of navid

      navid
      ارسال شده 2 سال پیش

      سلام دوست عزیز
      چون بدن شما در حالت استراحت بسر میبرد ضرری واسه بینایی و ضعف بدنی ندارد.
      جدا از حرف دوستان شما اگر خیلی این اتفاق واستون میوفته میتونید با کنترل تغذیه مخصوصا شبانه با دفعات آن جلوگیری کنید ،پرخوری ،تجسم فکری ،مصرف بیش از حد ادویه جات و … میتونه از عواملش باشه.
      موفق باشید
      یاعلی

       زهرا
       ارسال شده 3 ماه پیش

       سلام من روزم ولی ظهر که خوابیدم تو خواب ارضا شدم ایا روزم باطل شده.

      پاسخ دهید :

      پاسخ شما بعد از تایید مدیریت در سایت قرار می گیرد

      سوالات دیگر