ارضاء شدن درخواب گناه دارد اگردرخواب ارضاء بشى همان مشکلات خود ارضاى رادارد مثلا مشکلات بیناى مشکلات بدن درد و…

 1. گناه که اصلا نداره.دلیلش هم شاید این باشه که وقتی شما خودارضایی رو ترک کردید این اتفاق براتون توی خواب میفته وکاملا طبیعیه.
  درمورد اینکه ایا مشکلات خودارضایی رو داره اطلاعی ندارم.ولی به مرور زمان این اتفاق کمتر براتون توی خواب میفته بشرطی که ذهنتون از مسائل جنسی دور باشه.
  موفق باشید.

 2. سلام.دوست عزیز اون ارضا شدن نیست.محتلم شدنه و اصلا که گناه نداره هیچ بلکه ثوابم داره.این اتفاق به این دلیل رخ میده که کیسه ی منی شما پر شده و مقدار اضافی خود به خود میاد بیرون.این کیسه هر ۴۰ روز یه بار پر میشه.خالی شدنشم به صورت خود به خود اصلا ضرری نداره و مشکلیم به وجود نمیاره

 3. سلام
  مهمترین دلیلی که برای جنب شدن ذکر شده است این است که هنگامی که منی ساخته شده توسط بدن مرد به حد اشباع می رسد بدن خود به خود تشخیص می دهد که مایع باید خارج شود تا منی جدید جایگزین ان گردد.
  متاسفانه بسیاری از افراد این دلیل را برای خود ملاک قرار داده و خود اقدام به برون ریزی این مایع حیاتی و غنی میکنند در صورتیکه این استدال کاملا غلط و می باشدو فقط هنگامی که خود بخود منی خارج شود این استدلال صدق میکند.
  این رو بدونید جنب شدن در خواب هیچ گناهی صورت نگرفته و هیچ تجاوزی هم صورت نگرفته.

  هنگامی که منی خارج میشه فرد بعد از بیدار شدن از خواب باید غسل جنابت انجام دهد و بدون غسل نمی تونه نماز بخونه !!!

  غسل جنابت واجب است و برای نماز و روزه ضروری است ، اگر کسی غسل جنابت بر گردنش باشد و عمدا قبل از اذان صبح غسل نکند روزه اش باطل است و کفاره ام بر گردنش می افتد ، خوب غسل جنابت مثل بقیه غسل هاست ، تمیز کردن بخش آلوده ، نیت ، شستن سر و گردن ، شستن نیمه راست بدن ، شستن نیمه چپ و تمام ، محدوده مشترک بین نیمه راست و چپ رو با احتیاط کمی بیشتر از محدوده باید شست و بخشی که معمولا فتنه جنابت از اونه رو بنا به احتیاط با هر دو طرف کامل بشوره البته نباید زیاده روی کرد که گندش دربیاد و به اندازه ای که آب به همه جا برسه کافیه.
  بدن به طور طبیعی به تولید اسپرم می پردازد و موقعی که از بدن دفع نشود ، خود بدن به طور طبیعی و در خواب دفع می کند و چه بهتر که همراه با خوابی نورانی و توهمی معنوی باشد.

  البته این بحث مردونه هست و مناسب نیست که بیشتر باز شود

 4. خیر هیچ مشکل و هیچ ضرری نداره فقط برای خالی شدن بیضه از اسپرم اضافیه و اتفاقا خیلیم خوبه که ادم میدونه سیستم جنسیش درست کار میکنه
  یا علی

 5. سلام دوست عزیز
  چون بدن شما در حالت استراحت بسر میبرد ضرری واسه بینایی و ضعف بدنی ندارد.
  جدا از حرف دوستان شما اگر خیلی این اتفاق واستون میوفته میتونید با کنترل تغذیه مخصوصا شبانه با دفعات آن جلوگیری کنید ،پرخوری ،تجسم فکری ،مصرف بیش از حد ادویه جات و … میتونه از عواملش باشه.
  موفق باشید
  یاعلی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>